Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych

Uroczyste zakończenie roku akademickiego
W dniu 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego połączone z wręczeniem dyplomów absolwentom promocji 2015/2016.
Uroczystości z udziałem absolwentów, rodzin i nauczycieli akademickich  przewodniczył Rektor prof. dr Marek Ciecierski. W swoim wystąpieniu podkreślił, iż tegoroczna promocja absolwentów kierunków informatyka i administracja ma szczególny charakter, ponieważ jest 21-szą promocją w  dziejach Uczelni i zbiega się z obchodami XXV-lecia istnienia PWSBiA. Nakreślił wizje rozwoju uczelni na najbliższe lata i złożył gratulacje absolwentom studiów licencjackich na kierunku administracja i nowo wypromowanym inżynierom kierunku informatyka.

Na zakończenie uroczystości  Rektor wraz z Kanclerz Panią Martą Grzelczak dokonali wręczenia dyplomów.

Powrót do poprzedniej strony

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych