Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych

Kurs HTML5+CSS+JavaScript

Liczba godzin kursu

 

60 godzin lekcyjnych. 

Cena kursu

 

1500 PLN. 

Dni zajęć


Zajęcia odbywają się w układzie 5 godzin lekcyjnych, w wybrane dni poniedziałek-piątek (16.00-20.00) oraz 10 godzin lekcyjnych w wybrane dni sobota-niedziela (8.00-16.30). 

Forma prowadzenia kursu


Instruktażowa, z omawianiem znaczenia poszczególnych elementów. 

Program kursu


Kurs obejmuje szereg (co najmniej 35) praktycznych ćwiczeń umożliwiających – po ich wykonaniu – realizację złożonych witryn internetowych. Obejmuje poznanie nowych możliwości wprowadzonych do HTML5 w porównaniu ze starszymi wersjami tego języka programowania. Ponieważ nieodzownym warunkiem utworzenia przyjemnie wyglądającej witryny jest umiejętność posługiwania się kaskadowymi arkuszami stylów, zatem w wersji CSS3 są wprowadzane równolegle podczas realizacji ćwiczeń. Niepowtarzalność witryny i uatrakcyjnienie jej funkcjonalności umożliwia znajomość języka programowania obiektowego JavaScript, którego praktyczne podstawy wprowadzane są zarówno podczas tworzenia przykładowych witryn w HTML5, jak i dla wyjaśnienia ważnych kwestii posługiwania się tym językiem, stanowią oddzielną część kursu. Nauka HTML5+CSS+JavaScript odbywa się z wykorzystaniem programu Adobe Dreamweaver. Podczas kursu nie będą omawiane: biblioteka jQuerry, Ajax itp., ani język PHP lub inne jemu podobne. 

Materiały do kursu


Każdy uczestnik kursu otrzymuje do dyspozycji podczas zajęć zestaw plików ćwiczeniowych w formie elektronicznej oraz elektroniczny wynik danego ćwiczenia. Materiałów drukowanych nie przewiduje się. Uczestnicy kursu powinni zaopatrzeć się we własnym zakresie w zeszyt do przeprowadzania notatek, o ile będą uważali to za stosowne. 

Liczebność osób w grupach kursowych


minimalna liczba – 10
maksymalna liczba – 15. 

Wymagania wstępne

 

Biegła znajomość obsługi komputera i systemu operacyjnego Windows. Ze względu na sposób prowadzenia zajęć konieczna jest punktualność i obecność na wszystkich zajęciach. Nieuregulowanie opłaty za kurs podczas podpisywania umowy uniemożliwia uczestnictwo w zajęciach i rozpoczęcie zajęć dla całej grupy. Zajęcia dla danej grupy kursowej rozpoczną się w ciągu 1-2 tygodni od jej skompletowania. Plan zajęć podawny jest sukcesywnie dla każdej grupy kursowej oddzielnie na stronie PWSBiA.


 

Kontakt

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych
ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

CENTRALA: 22 559 20 00
FAX: 22 559 22 60
E-MAIL pwsbia@pwsbia.edu.pl

INFORMACJE O UCZELNI/REKTUTACJA:  
T: 22 559 21 05
T: 22 559 21 06
T: 22 559 22 35
E: rekrutacja@pwsbia.edu.pl

poczta PWSBiA


Znajdź nas:
Copyright © 2018 PWSBiA. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl