Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych

2018/19. Rozwijamy się dla Was!

Informujemy aktualnie studiujących i przyszłych studentów, że nasza uczelnia rozpoczęła intensywne przygotowania do rozpoczęcia roku akademickiego 2018/19 będącego kolejnym już 28 w jej historii (osoby, które chcą podjąć studia może nie wiedzą, że jesteśmy najstarszą niepubliczną szkołą wyższą w Polsce!). Chcemy wyjść naprzeciw sugestiom studentów by na naszej stronie internetowej uwypuklać atuty uczelni, pokazywać co się w niej dzieje aktualnie. Będziemy informować o tych przygotowaniach, o podejmowanych kolejnych decyzjach, których celem jest unowocześnianie programów kształcenia, polepszanie warunków studiowania, tak by nasz absolwent był coraz lepiej przygotowany do podjęcia pracy zawodowej i by mógł w niej osiągnąć sukces.

Po pierwsze i po drugie

Co nowego na administracji

Co nowego na informatyce

Od doktora do profesora czyli kadra dydaktyczna PWSBiA