PWSBIA | Zapraszamy na sympozjum
07 listopada 2019
Wydarzenia
W dniach 15-16 listopada na terenie naszej Uczelni odbędzie się sympozjum naukowe nt.: "Standardy Gastroenterologiczne, Hepatologiczne i Żywieniowe w praktyce lekarza rodzinnego i pediatry", którego organizatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania i Rozwoju Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania Instytutu “Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”

Sympozjum odbędzie się w siedzibie naszej Uczelni w sali ONZ - budynek, IV piętro.

Dla pracowników i studentów PWSBiA udział w sympozjum jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail standardy2019@gmail.com oraz (w przypadku studentów naszej Uczelni) okazanie ważnej legitymacji studenckiej w dniu sympozjum.

Szczegółowe informacje oraz program sympozjum:

Serdecznie zapraszamy!