PWSBIA | Dzień Otwarty PWSBiA za nami!!!
26 maja 2019
Wydarzenia

Dziękujemy za przybycie na Dzień Otwarty w PWSBiA. W programie Dnia Otwartego, który odbył się 25 maja br., przygotowaliśmy  Konferencję, spotkania z naszymi wykładowcami i studentami, możliwość zapoznania się z wyposażeniem naszych pracowni oraz perspektywami zawodowymi, jakie czekają na absolwentów kierunków Kosmetologia, Dietetyka , Administracja, Informatyka.

Podczas części warsztatowej konferencji na temat Kosmetologia, dietetyka estetyka (wczoraj i dziś) mieliśmy możliwość zapoznania się w praktyce z wiedzą zdobywaną przez studentów kosmetologii podczas wykładów - zabiegi kosmetyczne zaprezentowały panie Magdalena Bakuła oraz Paulina Śmiech - przedstawicielki znanych firm kosmetycznych.

W drugiej części konferencji Wojciech Rzytki zaprezentował wykład dotyczący produkcji kawy oraz wpływu spożywania tego popularnego napoju na funkcjonowanie naszego organizmu, natomiast podczas wykładu dr. Łukasza Pągowskiego mieliśmy możliwość rozszerzenia wiedzy na temat choroby Hashimoto i sposobów walki z nią.

Nad oprawą graficzną i multimedialną konferencji czuwali studenci inżynierkich studiów informatycznych, dzięki którym wszystkie pokazy i wykłady mogliśmy oglądać "w dużym formacie".

Jest nam niezmiernie miło, że nas tak licznie odwiedziliście. Mamy nadzieję zobaczyć Was ponownie w naszych murach – tym razem jako naszych studentów :)

Program Konferencji

WARSZTATY

10.00 – 12.00 Depilacja okolic wrażliwych: twarz, pachy, bikini
(prezentacja produktów oraz zabiegi)
Magdalena Bakuła
12.00 – 13.30 Terapeutyczny zabieg dyniowy
(prezentacja produktów oraz zabieg)
Paulina Śmiech

WYKŁADY

13.30 – 13.50 Przerwa na kawę? – Nie! Oddech przy kawie!
Wojciech Rzytki (head roaster) opowie jaka kawa jest najlepsza
13.50 – 14.10 Jod w chorobie Hashimoto