PWSBiA | Żegnamy prof. dr. Tadeusza Koźluka
PWSBIA | IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanenej
14 lutego 2019
Wydarzenia

IV edycja Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej odbędzie się 5 marca 2019 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: "WARTOŚĆ ZDROWIA. Kluczowe aspekty Medycyny Personalizowanej: Value Based Healthcare i Value Based Pricing".

Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to coroczne spotkanie osób, którym bliska jest idea upowszechniania medycyny personalizowanej.

Naszą Uczelnie w IV edycji Forum reprezentować będzie Prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju dr hab. Joanna Jasińska, prof. PWSBiA.

Forum co roku gromadzi szerokie grono wybitnych polskich i zagranicznych ekspertów, którzy dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie ochrony zdrowia, budują przestrzeń inspiracji i stanowią przyczynek do zmian w podejściu do zindywidualizowanego leczenia pacjenta. Odbywające się już po raz czwarty Forum to wydarzenie, które nie tylko jest niepowtarzalną okazją do debaty nad możliwościami rozwoju medycyny opartej na wartości i miejscem doświadczenia interdyscyplinarnego podejścia do tematu służby pacjentowi w ujęciu medycyny personalizowanej, ale przede wszystkim przestrzenią osobistego rozwoju, który pozwoli na wprowadzanie daleko idących zmian i zapoczątkuje nowoczesne spojrzenie na problematykę medycyny personalizowanej w Polsce, korzystne zarówno dla pacjenta, jak i dla systemu ochrony zdrowia.
Tematyka IV Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej skupi się w sposób szczególny na aspektach medycznych, ekonomicznych i technologicznych, mających bezpośrednie przełożenie na rozwój medycyny personalizowanej w Polsce, np. Sztuczna inteligencja czy będzie lekarzem przyszłości?
Podczas Wydarzenia poruszane będą ważne kwestie, dotyczące m.in. wzrostu nakładów na zdrowie w kontekście medycyny personalizowanej, znaczenia mierników w nowoczesnym podejściu do medycyny opartej na wartości oraz osiągnięć i wyzwań innowacyjnej medycyny.

W tegorocznym Forum udział uczestniczyć będzie prof. dr hab. n. med. Łukasz Szumowski, Minister Zdrowia, Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (TBC) oraz dr hab. n. med. Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny, Dyrektor Szkoły Zdrowia Publicznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego

Link do Forum: http://mfmp.pl
Program tegorocznego Forum: http://mfmp.pl/program/