PWSBIA | Razem z Warszawską Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych
30 lipca 2019
Wydarzenia

Miło Nam poinformować, że Uczelnia nasza podpisała POROZUMIENIE  o wzajemnej współpracy z Warszawską Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych.

Celem zawartego Porozumienia jest wyrażenie możliwości podjęcia współpracy pomiędzy Prywatną Wyższą Szkołą Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie a Warszawską Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych o charakterze naukowo - edukacyjnym, szkoleniowym, doskonalenia kadr medycznych w związku z otwarciem przez Uczelnię studiów  na kierunku Pielęgniarstwo.

W imieniu uczelni porozumienie podpisał Rektor dr Waldemar Dębski, natomiast ze strony Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Przewodnicząca rady WOIPiP Pani mgr Anna Dudzińska.

To duże wyróżnienie dla Naszej uczelni i  studentów kierunku Pielęgniarstwo!!