PWSBiA | Żegnamy prof. dr. Tadeusza Koźluka
PWSBIA | SZCZYT ZDROWIE 2019
28 maja 2019
Wydarzenia

Już 12 czerwca br. w Warszawie pod auspicjami Instytutu Ochrony Zdrowia i Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH odbędzie się SZCZYT ZDROWIE 2019.

Spotkanie  stanowi płaszczyznę dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami systemu ochrony zdrowia: władzą ustawodawczą i wykonawczą, płatnikiem, pracodawcami, świadczeniodawcami, samorządami i związkami zawodowymi środowisk ochrony zdrowia, pielęgniarkami, lekarzami, aptekarzami, przemysłem farmaceutycznym, dostawcami technologii medycznych.

Podczas Szczytu Zdrowie 2019 najważniejsi eksperci będą dyskutować m.in. o tym, czy system ochrony zdrowia nadąża za postępem technologicznym w medycynie, czy RTR może być wsparciem dla bezpieczeństwa lekowego kraju, czy zmiany wprowadzane w programie POZ PLUS przyniosą nową jakość w opiece nad pacjentami.
 Naszą Uczelnie reprezentować będzie dr hab. Joanna Jasińska prof. PWSBiA Prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju.