PWSBIA | V Interdyscyplinarna Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematów Badawczych
05 czerwca 2019
Wydarzenia

27 czerwca 2019 r. odbędzie się V Interdyscyplinarna Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dylematów Badawczych, której współorganizatorem jest nasza uczelnia.

Konferencja ma na celu wygenerowanie luk badawczych oraz dopasowanie narzędzi badawczych do ich rozwiązania w formie zastosowania w przestrzeni biznesowej. Jednym z elementów konferencji będzie modelowanie, jako rozwiązanie do pracy badawczej i  rozwojowej.

Na konferencji będzie również realizowane CASE STUDY na podstawie, którego zostaną utworzone grupy badawcze biorące udział w projektach pod afiliacją biznesową  Global Innovation Sophia City sp.z o.o.

W zależności od preferencji partnerami naukowymi będą Społeczna Akademia Nauk Oddział w Krakowie lub w Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie. Poniższa Rada Naukowa również będzie uczestniczyła w projekcie naukowym.

​W przypadku zakwalifikowania do któregoś z projektów każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie naukowo-biznesowym z opisem jego roli oraz wyniku realizacji.

Więcej informacji: