PWSBIA | Życzenia i plany na nowy rok. Świąteczno-noworoczne spotkanie w PWSBiA.
18 grudnia 2019
Aktualności

Moc życzeń i wspomnienie założyciela PWSBiA, prof. dr. Tadeusza Koźluka. W podniosłej atmosferze władze Uczelni podzieliły się z pracownikami i współpracownikami, wigilijnym opłatkiem.

17 grudnia, przy Bobrowieckiej 9 odbyło się uroczyste spotkanie bożonarodzeniowo – noworoczne.

Najserdeczniejsze życzenia byłym i obecnym pracownikom, współpracownikom, kadrze naukowej, studentom oraz przedstawicielom zaprzyjaźnionych firm i instytucji złożyli Rektor PWSBiA - dr Waldemar Dębski oraz Prezes Fundacji Nowe Horyzonty – Marta Grzelczak. W imieniu pracowników i studentów przemówił Maciej Kowalczuk.

Nie zabrakło wzruszeń i wspomnień. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w październiku 2019 r. założyciela Uczelni prof. dr. Tadeusza Koźluka, którego życzeniem był dalszy rozwój PWSBiA. O uszanowaniu tej woli zapewnił Rektor Waldemar Dębski, który nakreślił plany dynamicznej ekspansji Uczelni w najbliższych latach.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, w imieniu Rektora, dr. Waldemara Dębskiego oraz Zarządu Fundacji Nowe Horyzonty życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt oraz samych sukcesów i wiele radości w nowym - 2020 roku.